Folyóvízi pergetés – jéghideg vízben
Sok nap telt el azóta, hogy a Sajón utoljára horgásztam. Akkor szép domolykóival aranyozta be azt a nyárvégi napot. A téli hónapok után már vártam az igazi tavaszt. Igaz, a reggeli fagyok még menetrendszerűen érkeztek, de napközben azért már át-átléptük a tíz fokot. A fűzfákon még olyan kicsi volt a levélkezdemény, mint az egér füle. Az ég kékségét alig zavarta […]














